Instruktør
Anette Jørgensen
Beskrivelse
Anette kan kontaktes på e-mail
aj6580@me.com
Se hele beskrivelsen
Britt Wendelboe Hansen
Beskrivelse
Britt kan kontaktes på e-mail
mortenogbritt@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Elisabeth Jensen
Beskrivelse
Elisabeth kan kontaktes på e-mail elisabet1942@hotmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Emma Rechnagel
Beskrivelse
Emma kan kontaktes på e-mail
emma@rechnagel.com 
Se hele beskrivelsen
Gert Laugesen
Beskrivelse
Gert kan kontaktes på e-mail
famlaugesen@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Ingen Instruktør
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jane Andersen
Beskrivelse
Jane kan kontaktes på e-mail
janeogpeter@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Julia Furman
Beskrivelse
Julia kan kontaktes på e-mail
juliafurman05@gmail.com 
 
Se hele beskrivelsen
Jørgen Mikkelsen
Beskrivelse
Jørgen kan kontaktes på e-mail
heli.jorgen.mikkelsen@stofanet.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kamila Furman
Beskrivelse
Kamila kan kontaktes på e-mail
kamilafurman@jubii.dk
Se hele beskrivelsen
Lars Paulsen
Beskrivelse
Lars kan kontaktes på e-mail
lars@sandbergpaulsen.dk 
Se hele beskrivelsen
Line Løftgaard Knudsen
Beskrivelse
Line kan kontaktes på e-mail
linek007@hotmail.com
Se hele beskrivelsen
Lisbeth Borg
Beskrivelse
Lisbeth kan kontaktes på e-mail
lisbethborg81@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Marianne Schultz
Beskrivelse
Marianne kan kontaktes på e-mail
marianne@marima.dk
Se hele beskrivelsen
Martin Gamst Jensen
Beskrivelse
Martin kan kontaktes på e-mail
rie.gamst@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Mette Bang
Beskrivelse
Mette kan kontaktes på e-mail
mettebang@stofanet.dk
Se hele beskrivelsen
Mia Schmidt Jensen
Beskrivelse
Mia kan kontaktes på e-mail
miax4640@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Mia Thiesen
Beskrivelse
Mia kan kontaktes på e-mail
mia.thiesen03@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Mikkel Toft
Beskrivelse
Mikkel kan kontaktes på e-mail
mikkel@t-oft.dk 
Se hele beskrivelsen
Oliver Klaes H. Mikkelsen
Beskrivelse
Oliver kan kontaktes på e-mail
beatrix.mikkelsen@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Ronny Andresen
Beskrivelse
Ronny kan kontaktes på e-mail
roand82@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Runa Carstens
Beskrivelse
Runa kan kontaktes på e-mail
runa_carstens@hotmail.com

Se hele beskrivelsen
Sofia Rechnagel
Beskrivelse
Sofia kan kontaktes på e-mail
sofia@rechnagel.com 
Se hele beskrivelsen
Susanne Lund Houborg
Beskrivelse
Susanne kan kontaktes på e-mail
slh76@outlook.com
 

Se hele beskrivelsen
Tobias Vinkel Jensen
Beskrivelse
Tobias kan kontaktes på e-mail
tobias0715@jubii.dk 
Se hele beskrivelsen
Hjælpeinstruktør
Asta Kaiser Beck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Emma Dahl Jensen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Jonas Brun Munkholm
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Maja Dagsberg Friis
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Marianne Rechnagel
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Mette Borchert Vahlun
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Pia Branderup Hansen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Ung hjælper
Astrid Kirstine Andresen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Leah Klausen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Louise Ulstrup
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Maya Josephine Munk
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sophia Grundal Juul
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Sophie Halkjær Lyth
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen